Life coaching

Zapraszam klientów pragnących zmienić coś na lepsze w swoim życiu, mających aspiracje, sięgających po więcej. Jeśli czujesz, że nie osiągnęłaś/-łeś sowjego potencjału, masz rezerwy i chcesz je wykorzystać - w czasie coachingu masz okazję znaleźć na to najlepszy sposób, najkrótszą drogę, najbardziej skuteczną metodę, najfajniejsze podejście.

Pozbądź się wstydu i poczucia winy, że chcesz czegoś innego niż masz. Osiągnij sukces na swój własny sposób!Pracujemy tak, żebyś w pełni dostrzegł/-a, jakie są Twoje pragnienia, potrzeby, czego Ci brakuje, żebyś był/-a zadowolony, szczęśliwy, był bardziej sobą. Przyglądamy się, co już masz, JAKIE MASZ MOCNE STRONY. Każdy ma coś :) 


Klarują się sprawy i OKREŚLASZ CEL, o który pragniesz zawalczyć. To niesamowite, jak nazwanie celu jest dla nas obligujące. Jak bardzo skłania do podjęcia działania. Szczególnie, jeśli masz swojego coacha - człowieka, który Cię wspiera i w ciebie wierzy. Masz możliwość zastanowić się - na różne sposoby - JAK GO OSIĄGNĄĆ.  Znajdą się też sposoby, żeby przetrwać chwile zwątpienia, wierz mi! 

I tak, krok po kroku, nie inaczej, docierasz do celu. POZBĄDŹ SIĘ DESTRUKCYJNYCH NAWYKÓW. Osiągnij sukces, pozostając wierna/-y swoim wartościom.

Najdłuższa nawet droga zaczyna się od pierwszego kroku!
Moja oferta obejmuje coaching opierający się o standardy International Coach Federation. 
Więcej TU. Pracuję, wykorzystując przede wszystkim model CoachWise.

Proces coachingowy skierowany jest na realizację wybranych przez Ciebie celów w atmosferze partnerstwa i Twojego zaangażowania w realizację planów i zadań, na które się decydujesz. 

Jako life coach nigdy nie mówię Ci co masz robić, ani Ci nie doradzam. 

Prowokuję Cię do myślenia i wydobywania z siebie tego, co w Tobie najlepsze. Sam znajdujesz rozwiązania i sam je wdrażasz w życie. Moje zadanie polega na: 

- ustaleniu do czego dążysz. Jak ma być?
- ustaleniu stanu obecnego. Jak jest teraz?
- pomocy w wykreowaniu pomysłów. Jakie drogi prowadzą do celu?
- przyjęciu od Ciebie zobowiązania do podjęcia konkretnych zadań. Co i kiedy zrobisz konkretnie ?

Dla złapania większej równowagi w życiu zwykle wystarczają 2-4 sesje w miesiącu przez okres ok. 3 miesięcy. W razie potrzeby i zainteresowania ze strony Klienta możliwe jest włączenie w proces szkoleń z efektywności osobistej (np. zarządzanie czasem, komunikacja bez przemocy, udzielanie feedback'u, in.)


Koszt:
  • 150 PLN brutto za sesję osobistą, telefoniczną lub poprzez Skype (1 - 1,5 h).
  • 2-4 sesje w miesiącu przez okres 3-6 miesięcy wg potrzeb.
  • Pierwsza sesja - sesja zapoznawcza - jest zawsze GRATIS.

Skontaktuj się ze mną. Przeczytaj opinie moich klientów w zakładce O MNIE.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze są moderowane.